Podróże | Hotele | Bilety
Travel Club na Facebook

Jeżeli chcesz pierwszy otrzymywać informacje o nowych ofertach i promocjach podaj swój adres e-mail i zapisz się na bezpłatną prenumeratę Newslettera.

zapisz wypisz


Dla aktywnych


Coś dla aktywnych…


Oferujemy wypoczynek dla aktywnych – u nas możesz znaleźć gotowe trasy rowerowe po Europie, wędrówki, wspinaczki, rafting, tenis, sporty wodne: karting, surfing, windsurfing, nie tylko dla zaawansowanych!

 

     

 

Golf:

Mamy katalog i oferty stworzone specjalnie dla golfistów: obiekty z profesjonalnym zapleczem golfowym na całym świecie (np. w Hiszpanii, Portugalii, Turcji, Maroku na Cyprze i Mauritiusie). Dodatkowo u nas dostępne są pakiety golfowe, zniżki i kursy dla zainteresowanych.

 

     

 

Rejsy morskie i rzeczne:

Z nami możesz zwiedzać świat na pokładzie największych transatlantyków, romantycznych żaglowców lub statków eksploracyjnych: po morzach lub oceanach. Organizujemy wycieczki zwane „Island Hoppingiem” – czyli z wyspy na wyspę… Potrafimy stworzyć idealne pakiety dla nowożeńców i seniorów, rejsy z wycieczkami na Karaibach oraz pakiety żeglarskie na Małych Antylach i Jamajce.

 

     

 

     

 

Proponujemy wyjazdy do prawie wszystkich zakątków świata, samolotem lub z dojazdem własnym, elastyczne terminy i wybór rodzaju wyżywienia oraz świadczeń dodatkowych wg. życzenia klienta. 

Nasz adres : biuro@travel-club.com.pl . Prześlemy Ci ofertę na życzenie.


Możesz do nas zadzwonić, przygotujemy ofertę szytą na miarę. Nr telefonu:  +48 32 780 22 67 (od godz. 11.00 do 18.00 od poniedziałku do piątku) lub   +48 793 387 443 (7 dni w tygodniu od godz. 08.00 do 22.00).